Message Broker (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: Installed
he: מותקן

en: Send message
he: שלח
