Message Broker (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट

en: Installed
hi: संस्थापित
