Message Broker (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Host
ro: Gazdă

en: Installed
ro: Instalat

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: SSL settings
ro: Setări SSL
