Message Broker (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Installed
sk: Inštalované

en: Send message
sk: Poslať správu
