Message Broker (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Host
th: โฮสต์

en: Port
th: พอร์ต

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Send message
th: ส่งข้อความ
