Message Broker (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Host
pt: Servidor

en: Port
pt: Porta

en: Installed
pt: Instalado

en: Send message
pt: Enviar mensagem
