Message Notify (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
