Message notify (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina
