Message Notify (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць

en: This is the body of the email.
be: Гэта змест электроннай пошты.
