Message notify (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
