Message notify (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
