Message Notify (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
