Message Notify (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
