Message Notify (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Features
id: Fitur

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
