Message notify (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ
