Message notify (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
