Message Notify (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
