Message Notify (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
