Message notify (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
