Message Notify (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
