Message Notify (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Features
ro: Caracteristici

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
