Message Notify (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: more
sr: још

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
