Message notify (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
