Message Notify (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
