Message notify (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: more
bs: još

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
