Message notify (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
