Message Notify (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: more
cs: více

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
