Message notify (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
