Message notify (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
