Message notify (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
