Message Notify (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
