Message Notify (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Features
es: Características

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
