Message Notify (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
