Message notify (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
