Message notify (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Page
fil: Pahina
