Message notify (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða
