Message Notify (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
