Message notify (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Features
it: Funzionalità

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
