Message notify (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет
