Message notify (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە
