Message notify (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас
