Message notify (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
