Message notify (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
