Message Notify (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
