Message notify (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe
