Message notify (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
