Message notify (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
