Message Notify (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: more
am: ተጨማሪ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
