Message Notify (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
