Message Notify (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Sort by
fr: Trier par

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
